Kontakt

Kontaktpersoner för  Rindö Fiber ek. för.

 

Michael Moberg (Ordförande) 070-262 35 08 michael.m@rindofiber.se
Michael Bohman (Teknisk kontakt) 070-629 66 77 michael.b@rindofiber.se
Stefan Carlsson 070-142 52 04 stefan@rindofiber.se
Susanne Svensk Carlsson 070-461 23 76 susanne@rindofiber.se
Erik Dalhammar 076-555 75 04 erik@rindofiber.se
Alex Johnsson 070-433 13 12 alex@rindofiber.se

Har du frågor eller vill du skicka ett meddelande till oss – använd formuläret nedan:

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Din telefon

Ämne (obligatorisk) Ansökan, fråga, info etc.

Ditt meddelande

För att visa att du är en människa, svara på detta:

E-post: info@rindofiber.se
Snigelpost: Rindö Fiber ek. för.
c/o Michael Moberg
Harpaltsvägen 37
18541 Vaxholm

Föreningens Bankgirokonto 174-5918

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *