Kontakt

Kontaktpersoner för  Rindö Fiber ek. för.

 

Michael Moberg (Ordförande) 070-262 35 08 michael.m@rindofiber.se
Michel Annink 073-997 89 93 michel@rindofiber.se
Michael Bohman (Teknisk kontakt) 070-629 66 77 michael.b@rindofiber.se
Stefan Carlsson 070-142 52 04 stefan@rindofiber.se
Erik Dalhammar (Webb- och registeransvarig) 076-555 75 04 erik@rindofiber.se
Alex Johnsson 070-433 13 12 alex@rindofiber.se
Åsa Blanc (Fakturafrågor etc.) 070-571 87 00 faktura@rindofiber.se

Har du frågor eller vill du skicka ett meddelande till oss – använd formuläret nedan:

    Ditt namn (obligatorisk)

    Din epost (obligatorisk)

    Din telefon

    Ämne (obligatorisk) Ansökan, fråga, info etc.

    Ditt meddelande

    För att visa att du är en människa, svara på detta:

    E-post: info@rindofiber.se
    Snigelpost: Rindö Fiber ek. för.
    c/o Michael Moberg
    Harpaltsvägen 37
    18541 Vaxholm

    Föreningens Bankgirokonto 174-5918

    Lämna ett svar

    Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *